Úvodní strana / Nabídka kurzů / Bezpečnost práce a životní prostředí / Management zdraví a zdravá firma

SLUžBY

Management zdraví a zdravá firma

Přínos kurzu

Jednodenní seminář o tom, jak strategicky řídit a nastavit systém ochrany zdraví zaměstnanců a pracovně lékařských služeb, aby to nebylo jen plnění zákonných povinností, které organizaci stojí peníze, ale nevidí v tom žádný přinos.

Účelem kurzu je seznámit účastníky s tím, co dělá firmou zdravou a jak efektivně můžeme zdraví zaměstnanců řídit a zlepšovat. Dozvíte se, jaká je návratnost očkování a benefitů nebo třeba náklady na kuřáky versus program na zavedení nekuřácké firmy. Zaměstnanci jsou potenciálně vystaveni široké škále zdravotních rizik a situací při práci, které nejsou běžně či ze zákona objektivizovány – stres, syndrom vyhoření, různá civilizační onemocnění, bolesti pohybového aparátu. Ty všechny mimo jiné také zvyšují riziko ztráty zdravotní způsobilosti a mají dopad na ztrátu kompetentních zaměstnanců. Jaké programy a nástroje použít a jak fungují a zlepšují spokojenost a well-being zaměstnanců. Kurz klade důraz na vědecky a medicínsky relevantní zdroje a zaměřuje se na jednoduše aplikovatelné nástroje.

Obsah kurzu

Požadavky na účastníky

Kurz je vhodný pro zaměstnance odpovědné za programy zdraví na pracovišti jako jsou obvykle HR manažeři, HR Business partneři a HR specialisté; dále pro manažery a specialisty BOZP ve výrobních, logistických a obchodních či čistě administrativních společnostech.

  

Pro více informací kontaktujte martina.cizkova@cz.bureauveritas.com +420 210 088 268.

Rozsah

1 den

Termíny kurzu

Termín kurzu vám rádi zajistíme dle vašich potřeb

 
Kurz můžete objednat jako uzavřené školení.

Objednat