Úvodní strana / Nabídka kurzů / Termínová listina 2019

SLUžBY

Termínová listina 2019

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vám poděkovali za projevenou důvěru naší společnosti BUREAU  VERITAS CZECH  REPUBLIC spol. s r.o., která působí na českém trhu více než 100 let.

Naše divize školení a vzdělávání poskytuje komplexní vzdělávací programy, které se zakládají na dlouholetých zkušenostech a často čerpají inspiraci ze zahraničních odborných zdrojů. Naše kurzy jsou vedeny odbornými lektory z řad interních, tak externích auditorů, kteří mají bohaté zkušenosti z různých oborů. Výklad přizpůsobují dané problematice, využívají řešení modelových případů, používají praktická cvičení a otevírají diskuse zkušeností účastníků. Jsme přesvědčeni, že kvalitní odborná školení otevírají našim klientům cestu k úspěchu a pomáhají orientovat v současném náročném legislativním prostředí. Věnujeme také velkou pozornost zpětné vazbě od Vás, účastníků jednotlivých kurzů, a snažíme se naši nabídku trvale optimalizovat a rozvíjet tak, abychom Vám stále přinášeli co nejvíce užitečných a praktických informací.

S neustálým vývojem nových standardů, zákonů a vyhlášek se snažíme držet krok i v oblasti vzdělávání.
Vycházíme vstříc našim klientům   - navyšujeme počet školení a také rozšiřujeme naše působení. Např. týdenní prestižní školení IRCA pro vedoucí pracovníky bude nově probíhat v moderním Hotelu Pod Sluncem v Třebízi, zároveň zvyšujeme počet kurzů iRCA na 6x ročně.
Dále rozšiřujeme nabídku specializovaných  uzavřených školení přímo na míru nově i v angličtině a němčině.  

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v předešlých letech a věříme, že se s Vámi znova setkáme na některém z našich kurzů.

ZDE NALEZNETE ONLINE PŘEHLED ŠKOLENÍ 2019

PŘEHLED KURZŮ ZÁŘÍ - PROSINEC 2019

Aktuality