Úvodní strana / Nabídka kurzů / Bezpečnost práce a životní prostředí / Safety leadership - rozvoj kultury BOZP

SLUžBY

Safety leadership - rozvoj kultury BOZP

Přínos kurzu

Co mi kurz přinese?

Připravte sebe a své manažery na to, aby

Obsah kurzu

S více než desetiletou zkušeností z rozvoje kultury bezpečnosti a efektivního řízení strategie BOZP nabídne kurz osvědčené receptury pro zapojení zaměstnanců a manažerů v oblasti BOZP.

Abychom byli úspěšní, nepotřebujeme milión pozitivních rad, co máme dělat. Abychom zažili úspěch, potřebujeme naprosto přesně vědět, jak vypadá. Proto potřebujeme umět detailně popsat svou vizi, poslání, politiku, cíl a strategii i v oblasti BOZP. Dobře zvolené KPI by nám měly dát zpětnou vazbu, jak úspěšní ve svých snahách jsme.

Obvykle se měří úrazovost, ale to znamená, že je pozdě a již došlo k poškození zdraví. Je třeba přemýšlet o vhodné kombinaci reaktivních indikátorů, ale třeba i prevence. Strategie není manuál, je to smysl, který spolu sdílíme, a všichni víme, proč.

Dobré pochopení těchto zásad pomůže managementu firmy stát se leadery v bezpečnosti, rozvíjet kulturu BOZP a připravit se tak na úspěšnou certifikaci ISO45001.

Program školení:

Psychologie bezpečnosti práce:

Délka školení: 6 hodin, max. 15 účastníků

Místo konání: MS Teams nebo obvykle u klienta (kdekoli v ČR), lze zajistit i konferenční místnost na jiném místě (není v ceně)

Požadavky na účastníky

Komu je kurz určený?

Rozsah

6 hodin

Termíny kurzu

Termín kurzu vám rádi zajistíme dle vašich potřeb

 
Kurz můžete také objednat jako uzavřené školení.

Objednat