Úvodní strana / Vzdělávání IRCA

SLUžBY

Vzdělávání IRCA

O IRCA

Mezinárodní registr certifikovaných auditorů (International Register of Certificated Auditors – IRCA) je celosvětovým původním a největším mezinárodním certifikačním orgánem pro auditory manažerských systémů. Se sídlem ve Velké Británii, centru Londýna, IRCA certifikuje více než 13 750 auditorů ve více jak 120 zemích světa.

  1. IRCA poskytuje auditorům, společnostem a průmyslu dvě hlavní služby:certifikaci auditorů manažerských systémů, která zahrnuje
    • konzultanty pomáhající organizacím s rozvojem a implementací manažerských systémů
    • certifikační orgán / registr auditorů, auditorských organizací pro ISO 9001 a další standardy manažerských systémů
    • interní auditory, provádějící audity dodavatelů nebo vlastních organizací
    • manažery kvality
  2. osvědčení školících organizací a certifikaci jejich auditorských kurzů


IRCA je světovým vedoucím školícím a certifikačním orgánem pro auditory. Každý rok přes 50 000 studentů ve více než 100 zemích se rozhodne absolvovat IRCA certifikované kurzy. V současné době má více jak 90 školících organizací osvědčení IRCA a dohromady každoročně nabízejí přes 5 000 certifikovaných kurzů. Mnoho auditorů absolvuje naše certifikované kurzy, aby splnili kvalifikační požadavky na IRCA certifikaci. Další se rozhodnou pro IRCA školení, protože představuje trhem uznávanou benchmarkovou kvalifikaci pro profesionály zabývající se rozvojem, implementací a udržováním manažerských systémů. Školicí organizace s osvědčením IRCA nabízejí certifikované kurzy založené na široké škále standardů manažerských systémů a průmyslových odvětví:

 

Kurzy pro vedoucí auditory
Určené pro: posluchače požadující získat všechny znalosti a dovednosti nutné pro interpretaci standardu manažerského systému v souvislosti s audity druhou a třetí stranou.

 

 

Od roku 1984 se více než 850 000 lidí se rozhodlo absolvovat certifikované kurzy pořádané školícími organizacemi s osvědčením IRCA. Tyto kurzy hrají hlavní roli ve vzdělávání a rozvoji auditorů a profesionálů zabývající se manažerskými systémy a jsou mezinárodně uznávány a respektovány. Poskytují klíčové vzdělávání a hodnocení posluchačů, kteří aplikují získané zkušenosti při provádění auditů u IRCA a jiných auditorských certifikačních orgánů.

Přínosy IRCA certifikovaného kurzu
Vaše znalosti a dovednosti jsou rozvíjeny interaktivním a praktickým přístupem k auditorským úkolům a činnostem. Kurzy jsou vedené lektory, kteří jsou experty v auditování manažerských systémů a mají zkušenosti s prováděním výcviku. Budete formálně hodnoceni a přezkoušeni během kurzu. Na základě úspěšného absolvování kurzu obdržíte certifikát, který poskytuje potvrzení Vašich kompetencí zaměstnavateli a auditorským certifikačním orgánům.

Přihlášku na IRCA kurzy naleznete ZDE.


Aktuality