Úvodní strana / E-learning / Kybernetická bezpečnost

SLUžBY

Kybernetická bezpečnost

Hackeři stále více zneužívají aktuální situace, kdy větší počet lidí pracuje skrze vzdálený přístup mimo prostředí kanceláří. Neustále inovují své metody, aby jejich útoky byly důvěryhodnější, úspěšnější a získali tak citlivá data.

Dle posledních statistik bylo pouze 9,3 % porušení bezpečnosti údajů způsobeno nedostatečnou bezpečnostní technologií. V naprosté většině případů, tedy z 90,7 %, bylo porušení výsledkem selhání organizace, procesů či nepozornosti zaměstnanců.

Chcete skutečně nechat své podnikání napospas sociálnímu inženýrství, phishingovým útokům a škodlivému ransomwaru? Máte již nějaký proces ochrany zaveden, ale nejste si jisti, že je dostatečně efektivní?

V BUREAU VERITAS jsme připravili specializovanou e-learningovou platformu, kde Vám a Vašim zaměstnancům pomůžeme rozšířit povědomí o kybernetické bezpečnosti, jak rozeznat dané útoky, jak na ně reagovat a jak docílit toho, aby Vaše data byla nadále v bezpečí.

Co si pod tím vším představit?

  • Cílená, krátká školení dle aktuálních potřeb Vašich zaměstnanců v českém jazyce;
  • Uživatelsky příjemné prostředí a moderní vzhled;
  • Automatizované simulace phishingových útoků nejen pro „nejslabší“ jedince;
  • Administrátorské prostředí s přehlednými reporty o tom, jak si Vaši zaměstnanci vedou.
Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás, rádi Vám naši platformu detailně představíme a zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku přímo pro Vás!

Podívejte se na naše video a zjistěte, jak platforma funguje:

Klikněte zde, pokud chcete více informací.

Kontakt

BUREAU VERITAS SERVICES CZ, s.r.o.

Divize školení a vzdělávání
Olbrachtova 1, Praha 4, 140 02


+420 731 611 638 

jakub.urban@bureauveritas.com

 

Aktuality