Úvodní strana / Nabídka kurzů / Manažerské dovednosti auditora / Jednoduché nástroje pro monitorování a měření procesů v systémovém managementu

SLUžBY

Jednoduché nástroje pro monitorování a měření procesů v systémovém managementu

Přínos kurzu

Získáte základní znalosti pro efektivní podporu měření a monitorování procesů v rámci integrovaného systému managementu s cílem podpory neustálého zlepšování výkonnosti organizace. Při kurzu budou využívány jednoduché statistické a analytické nástroje s podporou běžného tabulkového procesoru (např. Excel). Vyzkoušíte si řadu praktických příkladů analýzy dat a vyhodnocování procesů. Naučíte se hledat náměty pro neustálé zlepšování procesů.

Obsah kurzu

Požadavky na účastníky

Speciální znalosti ani dovednosti nejsou vyžadovány. Pro plné využití všech připravených příkladů je optimální vybavení pracovníka počítačem s instalovaným tabulkovým procesorem Excel. Praktická znalost podnikových procesů a jejich vyhodnocování je výhodou (optimální je absolvování kurzu „Procesní řízení“). Po ukončení kurzu obdrží účastníci Osvědčení o absolvování kurzu.

Poznámka:

Na kurz „Jednoduché nástroje pro monitorování a měření procesů v systémovém managementu“ navazuje kurz „Procesní řízení v systémovém managementu“ a kurz „Management rizik v systémovém managementu.

Rozsah

1 den

Termíny kurzu

26.3.2020

Adresa: Olbrachtova 1, Praha 4
Cena: 4 350,- Kč bez DPH
Přihlásit na termín

 
Kurz můžete objednat jako uzavřené školení.

Objednat